KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17099283
nr 1709 9283
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Änkedrottning Sophia. Bildmått: 19,3x14 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Kondition: ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:25:35
12/6 12:33:31
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn